«Викрадена принцеса» отримала прокатне посвідчення в Росії

Ruslan.Perezagryzka

Український анімаційний фільм Олега Маламужа «Викрадена принцеса» отримав прокатне посвідчення фільму від Міністерства культури Російської Федерації та 1 серпня 2019 року виходить у російський кінопрокат.

Український фільм у кінопрокат випускає дистриб’ютор «Експонента Фільм» під назвою «Руслан і Людмила: Перезавантаження», використовуючи у промоції фільму апеляції до поеми Олександра Пушкіна.

Відтак, у прокатному посвідченні анотація фільму максимально лаконічна. Його називають «сучасною версією відомої історії».

Згідно із даними Реєстру прокатних посвідчень фільмів Міністерства культури РФ, прокатне посвідчення було зареєстроване 25 липня 2019 року.

Прокатне посвідчення було видане для «показу фільму в кінозалі, прокату фільму на матеріальному носії, показу фільму іншими технічними засобами».

Старт показів фільму, визначений прокатним посвідченням, – 1 серпня 2019 року.

За даними «Бюллетеня кинопрокатчика», «Викрадена принцеса» під назвою «Руслан і Людмила: Перезавантаження» виходить в Росії на близько 1000 екранів.

Бюджет фільму, який було вироблено анімаційною студією «Анімаград», що входить до групи кінокомпаній Film.UA, склав 95,2 млн. грн.

Частка державної підтримки, виділеної на виробництво фільму Державним агентством України з питань кіно (його у російському прокатному посвідченні називають «Юкрайніан Стайт Філм Агенс»), становить 19 млн. грн.

Ruslan.Ludmyla.Prokatne.RF

Сергій Васильєв