Заблоковано YouТube-канал «TrailersUA – Трейлери українською мовою»

TrailersUA

6 грудня 2017 року YouТube-канал «TrailersUA – Трейлери українською мовою», що спеціалізується на презентації україномовних трейлерів фільмів, які виходять в український кінопрокат, було заблоковано адміністрацією платформи.

Нині на сторінці каналу заначено: «This account has been terminated due to multiple or severe violations of YouTube’s policy against spam, deceptive practices, and misleading content or other Terms of Service violations».

Власне роз’яснення щодо блокування каналу представники «TrailersUA – Трейлери українською мовою» поширили у Фейсбуці 7 грудня 2017 року:

«Вчора зранку на нашу пошту надійшов лист, у якому нас звинуватили у «порушенні Правил спільноти, які забороняють спам, обман і комерційно оманливий вміст».

Оскільки за останні місяці ми не отримували жодних скарг, співпрацюємо з місцевими правовласниками, не спамимо і не публікуємо оманливий вміст (трейлери «Загону самогубців» не рахуються, ми теж думали, що фільм буде кращим), то лист нас трохи здивував.

Ми впевнені, що не порушуємо цих пунктів, тому надіслали оскарження через спеціальну форму Google, але вони свого рішення не змінили. Служба підтримки партнерів YouTube поки що також мовчить.

Дякуємо всім небайдужим, хто цікавиться ситуацією та допомагає з пошуком вирішення проблеми!

Триматимемо Вас в курсі подій».

Слід сподіватися, що діяльність YouТube-каналу «TrailersUA – Трейлери українською мовою» буде відновлено, адже він відіграє помітну роль в природному поширенні промоційних відеоматеріалів українських фільмів.

Наприклад, трейлерам українсько-італійської комедії Андреа Маньяні «Ізі», що у вересні цього року вийшла у вітчизняний кінопрокат, він забезпечив майже 40% YouТube-переглядів.