З 30 квітня в кінопрокаті російсько-українська стрічка «А зорі тут тихі…»

1430803956

30 квітня 2015 року у вітчизняний кінопрокат вийшла російсько-українська стрічка Рената Давлетьярова «А зорі тут тихі…».

Фільм вироблено кінокомпаніям «Реал-Дакота», «Інтерфест» і групою компаній «Star Media» за підтримки Першого каналу (Росія) та Російського військово-історичного товариства. Продюсери стрічки Ренат Давлетьяров і Влад Ряшин.

«А зорі тут тихі…» – нова екранізація повісті Бориса Васильєва. За сюжетом у травні 1942 року в розпал Другої світової війни вдалі від лінії фронту висаджують німецький десант, що має на меті вийти на Кіровську залізницю та Біломорсько-Балтійський канал і вчинити диверсію на стратегічно важливій транспортній артерії країни. До бою з диверсантами стають старшина Васков і п’ятеро дівчат-новобранців.

Головні ролі у військовій драмі виконали російські актори Петро Федоров, Анастасія Микульчина, Євгенія Малахова, Кристина Асмус, Софія Лебедєва та Агнія Кузнєцова.

Вітчизняним прокатом стрічки «А зорі тут тихі…» опікується компанія Multi Media Distribution. Фільм вийшов на п’яти десятках екранів.

Репортаж з української прем’єри «А зорі тут тихі…» читайте тут>>>.

Також триває кінопрокат українсько-російської військової драми «Незламна» Сергія Мокрицького. За чотири тижні прокату стрічку в Україні подивилися 260 тис. глядачів. Збори склали 13,2 млн. гривень.