«Зелена кофта» у Львівському кіноцентрі

Zelena_kofta

Від 27 квітня 2015 року у Львівському кіноцентрі демонструватиметься вітчизняний соціальний трилер Володимира Тихого «Зелена кофта».

Дія стрічки відбувається в одному зі спальних районів сучасного міста. Зникає семирічний хлопчик. Старша сестра береться за його пошуки. Вона впевнена, що знає, хто викрав брата. Відчай, почуття провини і безсилля – чи достатньо цього для виправдання страшної помсти?

«Зелена кофта» брала участь у конкурсах міжнародних кінофестивалів у Сан-Себастьяні та Варшаві. Нещодавно кінознавець Алік Шпилюк назвав фільм однією з десяти кращих кіноробіт незалежної України і «першою спробою сформулювати невтішний вирок загниваючому суспільству».

У вітчизняний прокат «Зелена кофта» вийшла 20 березня минулого року – у не найсприятливіший для того час. Компанія «Артхаус трафік» організувала мікропрокат стрічки у півдесятка кінотеатрів, де фільм подивилися кількасот глядачів. Збори сягнули 14,6 тис. гривень.

Глядачі знову мають можливість подивитися роботу Володимира Тихого завдяки новому підходу до прокату українського кіно, започаткованому цього року київським кінотеатром українського фільму «Ліра» і Львівським кіноцентром, коли покази вітчизняних фільмів вже не прив’язано до їх часової «прем’єрної» актуальності.

Розклад показів «Зеленої кофти» у Львівському кіноцентрі:
27 квітня, понеділок, 17:00
29 квітня, середа, 21:00
5 травня, вівторок, 17:00
7 травня, четвер, 19:00
9 травня, субота, 17:00
11 травня, понеділок, 19:00

Вартість квитків: 25 гривень.

Адреса Львівського кіноцентру: м. Львів, вул. Володимира Великого, 14а.