«Гіпноз» Дмитра Сухолиткого-Собчука на River Film Festival

Hypnosis_Sobchuk

Короткометражну роботу «Гіпноз», створену під художнім керівництвом Дмитра Сухолиткого-Собчука, було відібрано до участі в італійському фестивалі River Film Festival, повідомив Litcentr 14 квітня 2015 року.

Фестиваль відбудеться у Падуї з 28 травня по 10 червня 2015 року.

Відеопоезію було створено в рамках проекту «Відеопоетична лабораторія», започаткованого Фестивалем відеопоезії «CYCLOP». Протягом 3-х днів 3 робочі групи, під керівництвом діячів зі сфери кіномистецтва, пройшли шлях від формування ідеї до створення готового відео на твори Грицька Чубая.

Презентація результатів роботи команд, показ змонтованих відео та глядацьке голосування вібулися на самому Фестивалі «CYCLOP», що проходив в Києві 21-23 листопада 2014 року.

На думку глядачів та гостей фестивалю, відеопоезія «Гіпноз», створена під керівництвом режисера та сценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука командою, до складу якої увійшли Юлія Вротна, Євген Балинець і Назар Балинець, стала кращою роботою проекту «Відеопоетична лабораторія»-2014.

Відтоді Фестиваль «CYCLOP» пропонував відеороботи, відзняті протягом реалізації проекту, до показу на українських і міжнародних літературних і кінофестивалях.

За повідомленням організаторів, 1 березня «Гіпноз» було відібрано з поміж 4000 заявок на бразильський The Rio Festival of New Cinema у категорії «one minute story». Фестиваль проходив у Ріо-де-Жанейро з 1 по 5 квітня.