«КІНО з Яніною Соколовою» про «Мою русалку, мою Лореляй» та кінотеатр «ЛІРА»

Kino_z_Sokolovoy_pro_Rusalku

24 квітня, о 22:30 на «5 каналі» стартував оновлений проект «Кіно з Яніною Соколовою».

У першому випуску автор і ведуча проекту Яніна Соколова разом з гостями у студії – фронтменом гурту «Воплі Відоплясова» Олегом Скрипкою, відомою українською співачкою та письменницею Іреною Карпою, а також кінокритиком, редактором сайту НСКУ Сергієм Васильєвим говорили про російсько-українську мелодраму відомої режисерки, лауреата Каннського кінофестивалю Нани Джорджадзе «Моя русалка, моя Лореляй», яка з 16 квітня вийшла у прокат в українських кінотеатрах, та про перший кінотеатр українського фільму «ЛІРА», який своїми касовими зборами доводить, що українське кіно цікаве сучасному глядачу.

Травневі ефіри «КІНО» будуть присвячені:

– гостросюжетній українській драмі «Гніздо горлиці», яка розкриває тему еміграції в Україні;

– відомому українському режисеру Олегу Сенцову, який нині знаходиться в московській в’язниці Лефортово за безпідставним звинуваченням у тероризмі;

– культурі та антикультурі в галузі кіноосвіти в Україні.

Гостями випусків стануть: Голова Держкіно у 2010-2014 роках Катерина Копилова, український кінорежисер і сценарист Тарас Ткаченко, народний артист України Остап Ступка, організатор Тижня українського кіно на підтримку Олега Сенцова продюсер Анна Паленчук, режисер Андрій Литвиненко, генеральний директор дистриб’юторської компанії «Артхаус Трафік» Денис Іванов, український актор та телеведучий Юрій Горбунов, ректор Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого Олексій Безгін, заступник Міністра культури України Ростислав Карандеєв та українська акторка та телеведуча Сніжана Єгорова.

«Ми змінили формат, аби можна було діяти рішуче. Нам не все одно, що буде з українським кіно, і ми докладемо максимум зусиль, щоб державні органи – підтримали, а глядачі – повірили. Ми заохотимо вас любити українське КІНО. Записавши лише 4 випуски нового формату, вже маємо результат… Який?  Незабаром дізнаєтеся», – розповіла автор та ведуча проекту Яніна Соколова офіційному сайту 5-го каналу.