10 листопада У прокат виходить новий фільм із Деніелом Редкліффом «Абсолютна влада»

Absolutna.Vlada

10 листопада 2016 року на екрани українських кінотеатрів виходить кримінальний трилер «Абсолютна влада» із Деніелом Редкліффом. Стрічка, присвячена боротьбі з неонацизмом, заснована на реальних подіях.

Головний герой фільму, чесний ідеаліст Нейт Фостер, працює агентом ФБР. Він отримує службове завдання втертися до терористичного осередку неонацистів, який заправляє серед місцевого криміналітету. Хороший аналітик із неабияким розумом, Фостер має влізти в чужу шкуру і розпочати небезпечну гру, де будь-яке неправильне слово може стати для нього фатальною помилкою.

Роль агента ФБР виконав Деніел Редкліфф – зірка кіносаги про Гаррі Поттера, а також фільмів «Віктор Франкенштейн» та «Людина – швейцарський ніж». У «Абсолютній владі» знялася володарка премії «Золотий глобус» і оскарівська номінантка Тоні Коллетт.

Фільм створений за мотивами реальних подій, що відбулися з таємним агентом ФБР Майклом Германом, який протягом декількох років працював під прикриттям у середовищі неонацистів. Він виступив співавтором сценарію «Абсолютної влади».

Оригінальна назва фільму – Imperium, латинське слово, яке існує у німецькій мові й означає «імперію», «рейх». Неонацисти використовують його у контексті «Західної Імперії», яку мріють створити в майбутньому на основі своїх політичних та філософських поглядів.

«Абсолютна влада» виходить на українські екрани у четвер, 10 листопада. Картину побачать глядачі в Києві, Вінниці, Львові та Запоріжжі. Фільм демонструється мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 4 листопада 2016 року