10 листопада – львівська прем’єра «Стрімголов»

Strimgolov

10 листопада 2017 року, о 21:40 у кінотеатрі “Копернік” відбудеться львівська прем’єра української психологічної драми “Стрімголов”. 

На показі будуть присутні:

  • режисерка стрічки Марина Степанська,
  • виконавці головних ролей Даша Плахтій та Андрій Селецький,
  • а також генеральний директор компанії «KINOVE» Ярослав Юшков та програмна директорка компанії Ніна Алтухова.

Переглянути стрічку можна з 9 по 15 листопада щодня о 14:55 та 20:50.

Події фільму розвиваються в сучасному Києві, де головні 27-річні «негерої» намагаються зробити непростий вибір в умовах «героїчного часу». Антон, музикант-вундеркінд, що не впорався з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після двох років навчання у Швейцарії і піврічного лікування алкогольної залежності в психоневрологічному диспансері під Києвом. Його дідусь, людина суворих принципів, вивозить хлопця в село, далеко від принад великого міста. Одного разу Антон зустрічає Катю, яка, як і він, намагається знайти своє життя в житті. Вона незабаром має поїхати до Берліна разом із своїм хлопцем Йоганном, німецьким фотожурналістом, з яким вона познайомилася під час подій на Майдані. Однак її зустріч з Антоном приносить новий імпульс у її життя і глибоко впливає на них обох…

Фільм брав участь в конкурсній програмі 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах та національній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Виконавиця головної жіночої ролі Даша Плахтій отримала нагороду за найкращу жіночу роль на 22-му Міжнародному фестивалі акторського кіно в Рабаті (Марокко). Зараз стрічку номіновано на отримання двох нагород: бронзового коня за найкращий фільм Стокгольмського міжнародноно кінофестивалю та приз за найкращий операторський дебют престижного Міжнародного кінофестивалю Camerimage.

Марина Степанська – народилася в Києві, в 2004 закінчила кінофакультет Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. Зацікавилася роботою з не-акторами у театральному просторі та в кадрі.  Брала участь у піврічній програмі Archidoc, проведеній французькою кіношколою La Fémis для європейських документалістів. Її короткометражний фільм “Чоловіча робота” (2015) став переможцем Одеського міжнародного кінофестивалю та отримав відзнаку кінофестивалю “Молодість” за найкращий акторський ансамбль і роботу режисерки з акторами. “Стрімголов” – повнометражний дебют режисерки.

Львівська кінокомісія, 9 листопада 2017 року