Рідлі Скотт перезніме сцени із Кевіном Спейсі у фільмі «Усі гроші світу»

all.the.money.in.the.world

Режисер Рідлі Скотт спільно із продюсерами компанії Imperative Entertainment Деном Фрідкіном і Бредлі Томасом вирішили вилучити Кевіна Спейсі, звинуваченого у педофілії та сексуальних домаганнях, зі стрічки «Усі гроші світу», виробництво якої вже було завершено.

Роль Кевіна Спейсі, який грав найбагатшу людину світу свого часу Жана-Пола Гетті, зіграє Кристофер Пламмер, повідомило видання Deadline.

Перезнімання ключових сцен розпочинається негайно, оскільки Рідлі Скотт не планує переносити старт стрічки у кінопрокаті, призначений на 22 грудня цього року.

Рішення авторів фільму підтримали компанія Sony Pictures, яка опікується його дистрибуцією, а також виконавці головних ролей Марк Волберг і Мішель Вільямс, які візьмуть участь у процесі перезнімання.

Раніше продюсери відкликали фільм від участі у престижному кінофестивалі Американського кіноінституту AFI Fest, де мала відбутися його прем’єра.

Рідлі Скотт і Ден Фрідкін протягом вікенду справедливо вирішили, що звинувачення проти Кевіна Спейсі істотно зашкодять фільму, над яким активно і важко працювали багато людей (сам Рідлі Скотт, зокрема, відмовився від усіх своїх багатих планів, аби зняти його).

Відтак, Рідлі Скотт перезніме сцени фільму, в яких йдеться про Жана-Пола Гетті, що відмовляється виплачувати викуп за свого викраденого онука.

Знімальний період за участі Кевіна Спейсі тривав 8–10 днів, тож перезняти сцени цілком можливо.

Викликом для виробників фільму є зміна маркетингової стратегії та переробка усіх промоційних матеріалів.

До речі, на київській прем’єрі фільму Кеннета Брани «Убивство у Східному експресі» 7 листопада 2017 року, що відбулася у кінотеатрі «Сінема Сіті», перед початком стрічки на широкому екрані продемонстрували український трейлер «Усіх грошей світу» за помітної участі Кевіна Спейсі.

В Україні дистрибуцією фільму опікується компанія «Вольга Україна».