11 листопада – спеціальний показ «Холодної війни» з Андрієм Алфьоровим

Holodna.Wiyna.1

8 листопада 2018 року в український кінопрокат вийшов новий фільм лауреата премії «Оскар» – «Холодна війна» Павла Павліковського. Мелодрама про любов диригента і співачки висунута Польщею на здобуття премії «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою.

У неділю, 11 листопада, у кінотеатрі «Київ» відбудеться спеціальний показ «Холодної війни». Стрічку представить ведучий та кінокритик Андрій Алфьоров – він розкаже про історію створення фільму та режисера стрічки Павла Павліковського.

«Холодна війна» розповідає пристрасну історію кохання між чоловіком і жінкою різного походження і темпераменту, які смертельно несумісні і все ж приречені бути разом. Події відбуваються на тлі Холодної війни 1950-х років у Польщі, Берліні, Югославії та Парижі – неможливі почуття у неможливі часи. Головні ролі у фільмі виконали зірки польського кіно Томаш Кот і Іоанна Куліг.

Світова прем’єра «Холодної війни» відбулася в рамках основної конкурсної програми Каннського кінофестивалю, де фільм удостоївся премії за найкращу режисуру. Показ фільму завершився 18-хвилинною овацією.

Попередня робота Павла Павліковського, чорно-біла драма про Голокост «Іда», удостоїлася премії «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою в 2015 році – а також премії BAFTA та п’яти премій Європейської кіноакадемії, у тому числі за найкращий європейський фільм, сценарій та режисуру.

«Холодна війна» у кіно з 8 листопада.

Офіційна інформація