11 червня «Пісня моря» виходить на українські екрани

Pisna.Mora

11 червня 2015 року на екрани українських кінотеатрів виходить номінант на «Оскар», анімаційна стрічка «Пісня моря».

Як і попередня робота режисера «Таємниця Келлс», «Пісня моря» заснована на ірландській міфології та легендах. Сюжет мультфільму розповість про останню «Селкі» – дівчинку, яка має здатність перетворюватися на тюленя. Тільки вона може заспівати чарівну пісню моря і розбудити магічний народ від багаторічного сну. Фільм створено у техніці традиційної мультиплікації – послідовної зйомки трохи відмінних малюнків.

Картина Томма Мура була номінована на премію «Оскар» як найкращий анімаційний фільм. На батьківщині «Пісня моря» відзначена нагородою Ірландської академії кіно і телебачення у номінації «Найкращий фільм року». Українські глядачі теж гідно оцінили анімаційну стрічку – на фестивалі для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» «Пісня моря» стала срібним призером за підсумками глядацького голосування.

Картина Томма Мура не боїться порушувати дорослі й сумні теми – і може нагадати глядачам різного віку, що таке любов і добро. Стрічка отримала бездоганні відгуки преси, що одностайно визнала «Пісню моря» справжнім скарбом у світі анімації.

«Пісня моря» виходить у широкий прокат уже в цей четвер, 11 червня. Міста, де проходитимуть покази: Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Луцьк, Львів, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Черкаси, Чернігів, Ужгород, а також Біла Церква, Березне та Маріуполь.

«Артхаус Трафік», 8 червня 2015 року