Канал «1+1» показав мелодраму Star Media «Вирок ідеальної пари»

StarMedia

12 червня 2016 року на телеканалі «1+1» відбулася прем’єра чотирьохсерійної мелодрами «Вирок ідеальної пари» виробництва україно-російської компанії Star Media, інформує «Детектор медіа».

У центрі сюжету – доля рідних сестер Наталії і Жанни. На відміну від розбещеної надмірної батьківської любов’ю молодшої сестри Жанни Наталя домагається в житті всього сама. У той час, коли вона займається розвитком власного бізнесу, відклавши особисте життя на другий план, Жанна виходить заміж за дуже заможного чоловіка і народжує йому сина. Здавалося б, всі щасливі, але несподівано все йде шкереберть.

З’ясовується, що у Микити, сина Жанни, вроджений порок серця, йому необхідна пересадка. Жанна з чоловіком вирішують врятувати сина за всяку ціну. У Наталі теж все йде з рук геть погано – вона свариться з коханим чоловіком, від якого чекає дитину. Після народження дочки Ліди її бізнес руйнується, в квартирі пожежа, її постійно переслідують дрібні неприємності, та й сестра поводиться якось дивно.

Випадково Наталя з’ясовує, що донором для Микити повинна стати її дочка – цей план Жанна з чоловіком розробили вже давно. Наталя з Лідою втікає з дому сестри – тепер їй самій належить боротися за життя доньки.

Автор сценарію – Алла Загородня за ідеєю Анни Ольховської. Режисер-постановник – Роман Бровко. Оператор-постановник – Олександр Сєдов. Художник-постановник – Павло Ярмусевич. Композитори – Олесь Коровніченко, Ігор Жук. Продюсери – Галина Храпко, Влад Ряшин.

У ролях: Кирило Жандаров, Марія Валешна, Микита Салопін, Ольга Олексій, Віктор Кручіна, Анна Топчій, Римма Зюбіна, Олег Примогенов.

За інформацією «Детектора медіа»