23 червня «Хлопчик-фантом» виходить у кінопрокат

Hlopchik.Fantom

23 червня 2016 року в український кінопрокат виходить франко-бельгійський анімаційний фільм «Хлопчик-фантом». Цього року картина відкривала кінофестиваль для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Головний герой – 11-річний Алекс, який володіє суперздібностями: вміє ставати невидимим і проходити крізь стіни. Алекс об’єднує зусилля із поліцейським, тимчасово прикутим до інвалідного крісла, аби врятувати Нью-Йорк від руйнування.

Автори картини – Жан-Луп Фелісіолі і Ален Ганьоль – творці мультфільму «Життя кота у Парижi», номінованого на премію «Оскар» за найкращий анімаційний фільм. За їхніми словами, стрічка є своєрідною присвятою творчості Стена Лі – відомого автора коміксів, творця Залізної людини, Людини-павука, Халка та Людей Ікс.

Прем’єра «Хлопчика-фантома» відбулася на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів у Ансі – найстарішому і одному з найзначніших анімаційних фестивалів у світі. Картина була також відібрана для дитячої програми кінофестивалю у Торонто.

Історія взаємовиручки й підтримки, «Хлопчик-фантом» виходить на екрани українських кінотеатрів 23 червня. Картину побачать глядачі у Києві, Вінниці, Львові, Маріуполі, Одесі та Харкові. Фільм демонструється в українській озвучці.

«Артхаус Трафік», 16 червня 2016 року