14 квітня «Життя» з Робертом Паттінсоном виходить у кінопрокат

Zhytta

З 14 квітня 2016 року в українському прокаті «Життя» – біографічний фільм Антона Корбейна про Джеймса Діна. У головних ролях – Роберт Паттінсон та Дейн ДеГаан. Культовий фотограф і режисер взяв за основу історію однієї фотозйомки журналу Life, яка перетворила Джеймса Діна на голлівудську легенду.

Фотограф Денніс Сток працює в агентстві Magnum Photos. Він отримує завдання зробити фотосесію молодої голлівудської зірки Джеймса Діна. Під час спільної подорожі з Лос-Анджелеса до Нью-Йорка та Індіани між молодими людьми зав’язуються дружні стосунки. Саме зйомка, що потрапила на сторінки Life, зробила Діна знаменитим і дала можливість проявитися у знаменитій екранізації роману Джона Стейнбека «На схід від раю» та фільмі «Бунтар без причини».

Головні ролі у картині виконали Роберт Паттінсон («Сутінки», «Космополіс») та Дейн ДеГаан («Убий своїх коханих», «Хроніка»). В інтерв’ю ДеГаан зізнався, що кілька разів відмовлявся від ролі, оскільки є шанувальником Джеймса Діна і сприймав цю пропозицію як величезну відповідальність перед пам’яттю улюбленого актора. Фільм планувався до виходу у 60-ту річницю трагічної загибелі Джеймса Діна в автокатастрофі. Прем’єра «Життя» відбулася на Берлінському кінофестивалі.

Режисер фільму – знаменитий Антон Корбейн, режисер і фотограф, який стояв за багатьма культовими портретами та кліпами Depeche Mode, Joy Division, Nirvana, Ніка Кейва і Тома Вейтса. Його режисерська фільмографія містить біографію іще однієї молодіжної ікони, соліста Joy Division Ієна Кертіса, відбиту в стрічці «Контроль», а також картини «Американець» з Джорджем Клуні та «Найнебезпечніша людина» з Філіпом Сеймуром Гоффманом. За візуальну складову «Життя» відповідає данка Шарлотт Брюс Крістенсен, операторка пізніх фільмів Томаса Вінтенберга.

«Життя» виходить на екрани у четвер, 14 квітня. Напередодні у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться прем’єрний показ. Спонсор прем’єри – ігристе вино Mondoro.

Картину побачать глядачі в Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Житомирі, Львові, Маріуполі, Одесі та Харкові. «Життя» демонструється в українській озвучці. У столичному кінотеатрі «Жовтень» фільм можна побачити мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 11 квітня 2016 року