16 квітня у кінопрокат виходить чорна комедія «Дикі історії»

Dyki.Istorii

У четвер, 16 квітня 2015 року, в український прокат виходить чорна комедія «Дикі історії». Продюсером латиноамериканського кінохіта виступив Педро Альмодовар.

«Дикі історії» – це шість короткометражних новел, об’єднаних темою помсти. Невдале паркування, подружня зрада або нахабний обгін на трасі – персонажі «Диких історій» не терплять образ. Гасло фільму: «У кожному з нас спить звір. Не буди його». Режисер картини – аргентинець Даміан Шіфрон.

«Дикі історії» представляли Аргентину у короткому списку претендентів на «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою. Фільм був показаний в основному конкурсі Каннського кінофестивалю, а в Іспанії отримав національну премію «Гойя» як кращий латиноамериканський фільм.

Продюсерами «Диких історій» стали Педро і Августин Альмодовари. Саме вони помітили Даміана Шіфрона, відомого на батьківщині в першу чергу за телевізійними проектами. Роль у короткометражних епізодах виконали зірки аргентинського кіно – Рікардо Дарін («Таємниця в його очах»), Леонардо Сбарагліа («Червоні вогні») та інші.

«Дикі історії» виходять в український прокат 16 квітня. Покази – в Києві, Вінниці, Одесі, Тернополі, Ужгороді та Харкові.

«Артхаус Трафік», 10 квітня 2015 року