17 серпня у кінопрокат виходить французька комедія «Божевільні сусіди»

Bozhevilni.sysidi

17 серпня 2017 року на екрани українських кінотеатрів виходить фільм «Божевільні сусіди» від французького режисера Філіпа де Шоврона, автора касового хіта «Безумне весілля».

За сюжетом, у запалі передвиборчих дебатів рафінований буржуа Жан-Етьєн Фужероль каже, що його улюблена Франція відкрита для будь-яких іммігрантів, вони скрізь знайдуть собі притулок і їжу, навіть у його будинку. І дуже скоро біля воріт розкішного маєтку Фужероля з’являється циганський табір на чолі з нахабою Бабіком. Розміреному сімейному життю настає кінець: по кімнатах бігають свині, нові мешканці плавають у басейні, сидять у хазяйському туалеті, п’ють колекційне вино й навіть намагаються позалицятися до дружини Фужероля.

Боротися із забобонами і вчитися толерантності належить герою у виконанні ветерана французької комедії Крістіана Клав’є, якого українські глядачі пам’ятають за ролями у серії фільмів «Прибульці» і в історичному міні-серіалі «Наполеон». Також у фільмі знялися Ельза Зільберштейн («Модільяні», «Я так давно тебе люблю») і комік Арі Аббітан («Божевільне весілля»).

Це вже друга спільна робота Клав’є і французького режисера Філліпа де Шоврона – раніше вони представили комедію «Божевільне весілля», яка стала касовим хітом французького прокату, окупивши свій скромний бюджет 11 разів. Всього у світовому прокаті картина зібрала понад 80 мільйонів доларів.

«Як і у випадку з «Божевільним весіллям», я бачу, що результат відмінний, – коментує Крістіан Клав’є. – Мені дуже подобається, коли у фільмі є гра і свобода думки, але, звичайно, при збереженні авторської ідеї. Коли я зустрічаю режисера з таким підходом до роботи – це суцільне задоволення».

«Божевільні сусіди» виходять у прокат 17 серпня. Картину побачать глядачі у Києві, Вінниці, Житомирі, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Маріуполі, Одесі, Сумах, Ужгороді, Харкові, Чернівцях та інших містах. Фільм демонструється в українській озвучці, а також мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 11 серпня 2017 року