Зйомки комедійного мюзиклу «Шляхетні волоцюги» у Львові

Lviv.Film.Comission

10 серпня 2017 року у Львові розпочалася підготовка до зйомок комедійного мюзиклу «Шляхетні волоцюги» компанії «Ганзафільм», який створюється за підтримки Державного агенства України з питань кіно.

Напередодні Львівська кінокомісія провела скаутинг-тур для знімальної команди фільму і допомогла з пошуком локацій у місті.

Зйомки розпочнуться 16 серпня 2017 року та триватимуть 18 днів.

Знімальний процес охопить такі місця Львова: площа Ринок, Личаківське кладовище, Львівський залізничний вокзал,  Львівський оперний театр, вулиця Вірменська та ін.

Через зйомки фільму  у цю середу, 16 серпня, центральну площу перекриють для руху трамваїв, тому маршрути №1, 2 та 9 буде змінено.

«Шляхетні волоцюги» є фільмом-ремейком польського комедійного мюзиклу «Włóczęgi» («Бродяги») 1939 року, який знімався у Львові (тоді Польща) й став шедевром довоєнного кінематографа.

Сюжет оповідає про життя кількох чоловіків і жінок, які намагаються стати багатими і щасливими, використовуючи  для цього всі можливі шляхи, а часом і порушуючи  закони. Жінки використовують свою привабливість і чарівність, чоловіки – шахрайство і шантаж. Незважаючи на присутність кримінальних відтінків, в цій історії тісно переплітаються сюжетні лінії про справжню дружбу, палке кохання і жорстоку зраду, про спробу почати нове життя, про прощення і заслужене покарання. Яскраві характерні персонажі і реалії того часу, надають сюжету особливий львівський колорит.

Львівська кінокомісія, 12 серпня 2017 року