18 серпня у Львові відбудеться допрем’єрний показ «Червоного»

Chervoniy.1

18 серпня 2017 року, о 19:40 у кінотеатрі «Планета Кіно (Форум Львів)» відбудеться ексклюзивний допрем’єрний показ нового українського фільму «Червоний», головну роль в якому виконав львівський актор театру імені Леся Курбаса Микола Береза.

Перед показом о 19:00 відбудеться прес-конференція за участі режисера фільму Зази Буадзе та акторів Олега Стефана, Миколи Берези та ін.

Показ відбудеться в рамках всеукраїнського промотуру «Червоного».

Загальнонаціональна прем’єра фільму відбудеться в День Незалежності – 24 серпня 2017 року.

Партнери допрем’єрного показу –  Львівська кінокомісія, гостинний дім «Архистратиг» та Кумпель Груп.

«Коли працюєш разом з такою командою, як у фільмі «Червоний», кожен знімальний день стає неймовірно наповненим. Твоє завдання як актора в такому разі – встигати за отим енергетично-емоційним вихором, який панує на знімальному майданчику. Для мене львівський показ є своєрідним випробування: своя, рідна публіка, і разом з тим, якесь дивне і всепоглинаюче хвилювання. Мені важливо почути чесні думки львів’ян про наш фільм», – коментує Микола Береза.

За жанром «Червоний» – історична драма  за мотивами однойменного  роману  Андрія Кокотюхи, який також написав сценарій фільму.

«Червоний» створюється за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Це спільне виробництво продюсерського центру «ІнсайтМедіа» (Київ, Україна), кінокомпанії ARTBOX (Вільнюс, Литва) та Одеської кіностудії (Одеса, Україна).

Сюжет стрічки розповідає про героя, який бореться за ідеали вільної України в умовах протистояння ворожому тоталітарному режиму. 1947 рік. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де він мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування  кримінальних ватажків, підлість, зраду  і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.

Львівська кінокомісія, 14 серпня 2017 року