18 березня – прем’єра українського трилера «Зелена кофта»

Zelena.Kofta

18 березня 2014 року в столичному кінотеатрі «Київ» відбудеться прем’єра українського повнометражного трилера «Зелена кофта».

Фільм своїм першим глядачам представлять сценарист і режисер Володимир Тихий, співвиробники Ігор Савиченко і Денис Іванов, актриса Олександра Петько і багато інших.

В прокаті стрічка стартує 20 березня.

За сюжетом дія фільму відбувається в наші дні. В одному зі спальних районів сучасного міста зникає 7-річна дитина. Після місяця безуспішних пошуків старша сестра хлопчика береться за це сама. Вона впевнена, що знає, хто викрав брата.

«Відчай, почуття провини і безсилля – чи достатньо цього для виправдання страшної помсти?» – ставлять глядачеві питання автори фільму.

Основні сцени стрічки знімали в Києві – зокрема, на Старій Дарниці та Харківському шосе.

Трилер з бюджетом 6,85 млн грн. знімався за підтримки Державного агентства України з питань кіно, яке надало половину коштів.

«Зелена кофта» брала участь у конкурсній програмі 61-го Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні. Фрагменти картини були представлені у секції Work-in-Progress Варшавського МКФ, в рамках роботи Українського національного павільйону на Канському МКФ  і на 4-му Одеському кінофестивалі та на Варшавському МКФ-2013.

НСКУ, 18 березня 2014 року