Держкіно України повторно призупиняє проведення Шостого конкурсу кінопроектів

Dergkino

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 р. №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» та у зв’язку із підготовкою змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» Міністр культури України Євген Нищук надав доручення Державному агентству України з питань кіно зупинити проведення другого етапу Шостого конкурсного відбору кінопроектів для формування «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2014–2015 роки».

На виконання доручення Міністра культури Держкіно видало наказ №32 від 12.03.2014 р. «Про зупинку проведення другого етапу Шостого конкурсу кінопроектів».

Акцентуємо увагу учасників конкурсу, що другий тур Шостого конкурсного відбору буде проведено після набуття чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України про Державний бюджет України на 2014 рік».

У зв’язку з вищенаведеним, про терміни проведення Шостого конкурсного відбору буде повідомлено на офіційному сайті Державного агентства України з питань кіно.

Офіційна інформація