18 травня «Сафарі» Ульріха Зайдля виходить у кінопрокат

Saphari.Zaidl

18 травня 2017 року на екрани кінотеатрів виходить документальна робота австрійського режисера Ульріха Зайдля «Сафарі». Фільм було вперше представлено українській публіці у рамках 6-го фестивалю «Нове австрійське кіно».

«Сафарі» – це дослідження мотивації мисливців-туристів, які приїжджають до африканських країн, аби вбивати екзотичних тварин. Камера Зайдля стежить за тим, як сім’ї його співвітчизників підстерігають, переслідують і вбивають свою здобич, а потім позують на тлі трофеїв. Вікове обмеження фільму – 18+, він може шокувати глядачів натуралізмом зйомок і жорстокістю.

Ульріх Зайдль – один із провідних режисерів Австрії, автор трилогії «Рай» ( «Віра», «Надія», «Любов»), учасник конкурсних програм Каннського і Берлінського кінофестивалів. Був двічі нагороджений спеціальними призами журі Венеціанського кінофестивалю.

«Я хотів показати полювання не як розкішну забаву шейхів, олігархів або членів королівських сімей, а як буденність. Сьогодні полювання в Африці може дозволити собі людина середнього достатку. Для багатьох людей із Західних країн, Росії або Китаю вирушати туди декілька разів на рік – звичайна справа. Як правило, це означає вбивство двох тварин на день – однієї вранці, іншої ввечері. Я хотів показати два боки полювання: його організацію та емоційний стан самих мисливців», – пояснює вибір теми режисер.

«Сафарі» виходить у прокат 18 травня. Картину побачать глядачі у Києві, Вінниці та Харкові.

«Артхаус Трафік», 11 травня 2017 року