«Артхаус Трафік» випустить фільми-призери Берлінале–2017 український кінопрокат

Arthouse.Traffic

Головні фільми 67-го Берлінського кінофестивалю – «Тіло і душа» Ільдіко Еньєді, що отримав «Золотого ведмедя», а також «По той бік надії» Акі Каурісмякі, який став володарем «Срібного ведмедя» за найкращу режисуру – вийдуть в український прокат наприкінці літа.

З 17 серпня у кіно – нова робота класика європейського кіно Акі Каурісмякі. Картина «По той бік надії», знята Каруісмякі після шестирічної перерви, побудована навколо доль фіна-комівояжера і сирійського біженця. Фільм продовжує трилогію про портові міста, що її режисер почав зі стрічки «Гавр», знятої у Франції. Каурісмякі чотири рази ставав лауреатом Берлінського кінофестивалю. Цього року він отримав «Срібного ведмедя» за найкращу режисуру, всупереч прогнозам критиків поступившись головним призом стрічці «Тіло і душа».

Наприкінці вересня глядачі побачать лауреата «Золотого ведмедя», головного призу Берлінського кінофестивалю, – мелодраму «Тіло і душа» угорки Ільдіко Еньєді. Фільм розповідає незвичайну історію кохання двох замкнутих у собі людей: раптом вони починають бачити однакові сни і вирішують зробити крок назустріч одне одному. Окрім головного призу кіноогляду фільм Еньєді удостоївся премій Міжнародної федерації кінопреси ФІПРЕССІ та екуменічного журі.

67-й Берлінський кінофестиваль відбувся у столиці Німеччини з 9 по 19 лютого 2017 року. Головою журі цього року виступив режисер Пол Верховен.

«Артхаус Трафік», 4 травня 2017 року