2 серпня «Шпигунська гра» виходить у кінопрокат

Catcher.was.spy

2 серпня 2018 року на екрани українських кінотеатрів виходить історичний трилер Бена Луїна «Шпигунська гра».

Події фільму відбуваються у розпалі Другої світової війни. Життя Мо Берга, інтелектуала, поліглота, випускника престижного університету і відомого спортсмена-бейсболіста, круто змінюється, коли йому пропонують співпрацю із розвідкою. Берг повинен відправитися до фашистської Німеччини, щоб викрасти або знищити Вернера Гейзенберга, одного з учених – розробників атомної бомби.

Стрічка Бена Луїна заснована на однойменному біографічному романі американського письменника Ніколаса Давідоффа. У його основу лягла реальна історія Моріса «Мо» Берга, спортсмена, який був завербований Управлінням стратегічних служб (служба-попередник ЦРУ). Оригінальна назва книги і фільму – «Кетчер був шпигуном».

Головну роль у фільмі виконав Пол Радд, зірка марвелівської новинки «Людина-Мураха та Оса». У ролі Вернера Гейзенберга у «Шпигунській грі» з’явиться номінант премій BAFTA та «Тоні» Марк Стронг. У фільмі також знялися Гай Пірс, Сієнна Міллер та Том Уілкінсон.

Світова прем’єра стрічки відбулася у рамках кінофестивалю «Санденс». Зйомки проходили у Празі та Бостоні – зокрема, на легендарному стадіоні Фенуей Парк.

Ретро-трилер «Шпигунська гра» виходить в український прокат 2 серпня.

«Артхаус Трафік», 26 липня 2018 року