Вночі з 19 на 20 червня о 01:10 в «Арґументі-Кіно» на «1+1» – «Кобзар» Тараса Ткаченка та Сергія Сотниченка

1466267031

Вночі з 19 на 20 червня о 01:10 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» – культурно-пізнавальний фільм режисерів Тараса Ткаченка та Сергія Сотниченка «Кобзар» (2014).

У студії програми Тарас Ткаченко, зокрема, розповість кінокритику Володимиру Войтенку про задум і втілення картини. Також в «Арґументі-Кіно» – інформація про кінотеатральні прем’єри, фестивальне життя й календар тижня.

Культурно-пізнавальний фільм із промовистою назвою «Кобзар» є документальним дослідженням історії зажиттєвих видань леґендарної книги Тараса Шевченка. Як зазначають самі автори картини, це фільм-біографія, персонажем якої виступає не людина, а книга, що має цілком людську долю. Ідеться про пошук відповіді на питання: «Як складалася доля книги та як «Кобзар» впливав на культуру в контексті світової історії, життєвої історії автора та історій звичайних людей?»


Андрій Куликов у фільмі «Кобзар»

Тарас Ткаченко

Тарас Ткаченко – український режисер та сценарист. Народився 11 грудня 1975 року на Київщині. Має дві вищі освіти: українська філологія в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та режисура художнього фільму в Київському державному інституті театрального мистецтва імені І.К. Карпенка-Карого, де зараз викладає. Знімає телевізійне й документальне кіно. Його повнометражний ігровий дебют, призначений для кінотеатрального прокату, – драму із життя українських заробітчан «Гніздо горлиці» – буде презентовано у Міжнародному та Національному конкурсах 7-г Одеського МКФ у липні цього року.

За інформацією програми «Арґумент-Кіно»