22 лютого – ексклюзивний майстер-клас про ефективний сторітеллінг

film.ua.faculty

22 лютого 2018 року, о 19:00 «FILM.UA Факультет» запрошує на ексклюзивний майстер-клас «Сценарна майстерність: сторітеллінг, структура, персонажі» від викладачів всесвітньо відомої Vancouver Film School, Канада.

Спікери:

Майкл Басер – голова факультету сценарної майстерності VFS, відомий сценарист, продюсер і шоуранер з досвідом роботи в індустрії більше 38 років. Працював з такими компаніями як 20th Century Fox, Universal Pictures, Disney, Columbia, TriStar і Warner Bros.

Доповнюватимуть виступ Дженніфер Клемент – голова факультету акторської майстерності VFS і Даррен Борровмен – керівник напрямку кіновиробництва VFS.

Лекція буде присвячена ефективному сторітеллінгу, способам написання історії для екрану. Майкл Басер розповість про основні складові успішного фільму і телевізійного шоу: історію, персонажів, структуру.

Vancouver Film School заснована в 1987 році та знаходиться в місті Ванкувер, Канада. Школа спеціалізується на підготовці кадрів для кіно, телебачення та пропонує програми, що охоплюють усі види діяльності в сфері екранних мистецтв.

Завдяки великому обсягу кіно- та телевізійного виробництва, Ванкувер отримав звання «Північний Голлівуд» і є третім найбільшим центром кіновиробництва в Північній Америці після Лос-Анджелеса і Нью-Йорка з рекордною і постійно зростаючою кількістю кіно- і телепостановок.

Фільми, зняті в Ванкувері за участі випускників VFS: «Я, робот» (I, Robot), «Титанік» (Titanic), «Післязавтра» (The Day After Tomorrow), «Сутінки» (Twilight), «Неймовірний Халк» (Hulk), «Планета Мавп» (Planet of the Apes), «Спіймай мене, якщо зможеш» (Catch Me If You Can), «Моє велике грецьке весілля» (My Big Fat Greek Wedding), «Розумник Вілл Хантінг» (Good Will Hunting), «Рембо» (Rambo), «Горець» (Highlander), «Секретні матеріали» (X-Files), «Жінка-кішка» (Catwoman), «Зоряна брама» (Stargate), «Люди Ікс-2» (X-Men 2), «Роккі-4» (Rocky IV), «Джуманджі» (Jumanji), «Ефект метелика» (The Butterfly Effect), «Фантастична четвірка» (Fantastic Four), «П’ятдесят відтінків сірого» (Fifty Shades Of Grey) та інші.

Майстер-клас відбудеться 22 лютого о 19:00, за адресою: м. Київ, кіностудія FILM.UA, вул. М. Закревського, 22, вхід №2.

Вартість участі – 150 грн. Реєстрація на майстер-клас тут>>>

Абонемент на другий семестр – 1200 грн.

Абонемент на п’ять майстер-класів – 550 грн.

Офіційна інформація