Перший сезон Insiders Project – на великому екрані

Processed with VSCOcam with c8 preset

Insiders Project в кадрі і за кадром: напередодні широкого цифрового релізу глядачі отримають можливість побачити перший сезон проекту на великому екрані.

Чорнобильська зона, занедбані бомбосховища, запаморочливі підйоми і найглибші підземелля – ці небезпечні і таємничі місця команда Insiders Project дослідила і зробила об’єктами спільного з FILM.UA циклу документальних фільмів.

Незабаром проект стане доступним широкому колу глядачів: уже з 16 лютого 2018 року почнеться передзамовлення в онлайн кінотеатрі Меgogo.

Напередодні широкого цифрового релізу автори проекту надали глядачам можливість побачити всі 10 епізодів циклу на великому екрані.

Щосуботи з 17 лютого до 17 березня в столичному кінотеатрі «Україна» автори Insiders Project особисто представлять свій проект, дадуть відповіді на запитання глядачів і в ексклюзивному порядку покажуть бекстейдж-матеріали. Початок сеансів о 20:00. Квитки можна придбати тут.

Після прем’єри першого сезону команда Insiders Project поділиться своїм досвідом. У квітні автори проекту проведуть майстер-клас «FILM.UA Факультет», де розкажуть про те, як вони шукали локації, як працювали на об’єктах. Це рідкісний шанс потрапити за лаштунки проекту такого незвичайного формату і дізнатися, з якими труднощами зіткнулися творці, що робити в непередбачених ситуаціях і як виходити з них.

ГРАФІК ПОКАЗІВ

17 лютого:

1. «Дім під зіркою» – екстремальний підйом на сталінську висотку у самому центрі Києва
2. «Помираючий завод» – проникнення на військовий завод «Арсенал» та у його потаємні підземелля
3. Бекстейдж

24 лютого:

1. «Бетонна вертикаль» – екстремальний підйом по вантам на верхівку київського «Південного мосту» без страховки
2. «Загублений притулок» – дослідження справжнього законсервованого бомбосховища часів «холодної війни»
3. Бекстейдж

3 березня:

1. «Долина гігантів» – шокуюча поїздка на товарному потязі за 300 км від Києва до покинутого вугільного кар’єру, до кладовища екскаваторів
2. «Підземна річка» – експедиція по стародавній підземній річці «Клов», яка тече під центром Києва
3. Бекстейдж

10 березня:

1. «Консерва» – нелегальна подорож київським метро у пошуках покинутих тунелів
2. «Завод Більшовик» – нелегальне проникнення на київський військовий завод «Більшовик»
3. Бекстейдж

17 березня:

1. «Зона» – 30-кілометровий піший похід через Чорнобильську зону відчуження, справжнє виживання сталкерів та романтика пост-апокаліпсису
2. «Сплячий реактор» – проникнення у місто-привид Прип’ять, вивчення околиць реактора та п’ятого енергоблоку
3. Бекстейдж

Офіційна інформація