23 жовтня – «Хто вкрав Banksy» у кінотеатрі Boomer

Banksy.Troy

23 жовтня 2018 року, о 19:00 у київському кінотеатрі Boomer відбудеться показ документального фільму «Хто вкрав Banksy».

Сучасний світ вимагає від нас видовищ. Вже недостатньо просто ходити в кіно. Відтепер кінопрем’єри повинні бути культурно наповненими подіями, а не датою вкупі з локацією. До чого ми ведемо? 23 жовтня в кінотеатрі Boomer на Троєщині відбудеться спеціальний показ фільму “Хто вкрав BANKSY”. Але це ще не все.

На показі буде присутня американська художниця Lady Pink. Вона прилетіла з Нью-Йорка не лише для того, щоб розмалювати стіну в ROSHEN PLAZA. “Перша леді графіті” приєднається до показу стрічки, аби поговорити з нами про вуличне мистецтво і відкрити пару інсайтів цього світу.

Збираємось на “ТРОЇ”!

Де: кінотеатр “Boomer” (вул. Миколи Лаврухіна, 4, ТРЦ РайON)
Коли: 23 жовтня о 19:00
Квитки за посиланням>>>


У 2007 році в Палестину прибув всесвітньо відомий англійський художник стрит-арту, політичний активіст і режисер Бенксі, який залишив там кілька графіті на стінах. Когось ці малюнки привели в невимовний захват, а хтось назвав їх жалюгідною подобою мистецтва.

Але одного разу місцевому таксисту прийшла в голову чудова ідея вирізати шматок стіни із зображенням ізраїльського солдата, який перевіряє документи віслюка, і продати його на Ebay.

Додатковий інтерес до фільму викликає закадрова озвучка – про те, як кілька робіт Бенксі привернули увагу всього світу до Палестини, розповідає король альтернативного року Іггі Поп.

За версією журналу Cineuropa «фільм також успішно показує, чому Бенксі вирішив відкрити The Walled Off Hotel (обнесений стіною) готель у Віфлеємі. Це не тільки успішний спосіб привернути увагу світових ЗМІ, щоб повідомити про стіну, але також заява про те, що набагато важче перефарбувати або вкрасти його роботи».

Кінокритики називають цей фільм «вражаючою інтернаціональною колаборацією»: режисер – італієць Марко Прозерпіо, місце дії – місто Віфлеєм на Західному березі річки Йордан, герої – зірка британського арту і прості палестинці, оповідач, як уже було сказано, – Іггі Поп.

Офіційна інформація