22 жовтня відбудеться круглий стіл «Можливості VR»

VR.Conf

Goethe-Institut Ukraine та Arthouse Traffic запрошують представників кіноіндустрії, медіа та студентів на круглий стіл, присвячений можливостям віртуальної реальності.

Захід відбудеться 22 жовтня 2018 року, о 16:00 у рамках фестивалю «Нове німецьке кіно» у залі «Сінематека» кінотеатру «Київ».

Вхід вільний за попередньою реєстрацією за посиланням.

Модератор: Кирило Покутний, cпівзасновник проектів Sensorama Academy і Sensorama Lab

Учасники:

Альона Стулій – проекти Chornobyl360, Київ з ранку до світанку, Вартові мрій VR. Режисерка багатьох відомих українських VR проектів, створенних у Sensorama. Викладачка Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Олексій Фурман – співзасновник New Cave Media, керівник проекту Aftermath VR: Euromaidan, який розповідає про трагічні події ранку 20 лютого 2014 року в форматі віртуальної реальності.

Тетяна Кабаєва – Sensorama ART (Workshops: AnimVR, Gravity Sketch, Tilt Brush). VR художники, які працюють з медіа вже два роки. Створюють анімаційну віртуальну реальність у додатку AnimVR.

Георгій Потопальский – Ujif notfound.

Толік Бєлов – Практики Тіла. Інтерактивний мультимедійний об’єкт «Сповідальня», який пропонує зануритись у VR-реальність і розказати свою історію давньогрецькій богині, покровительці різних ідентичностей Кібеллі.

Валерія Полянскова – експозиційне середовище Шухляда.

Кирило Покутний – співзасновник проектів Sensorama Academy і Sensorama Lab.

Міка Джонсон – VRwandlung/Перевтілення.

Також за допомогою технологій віртуальної реальності гостям фестивалю «Нове німецьке кіно» та кінотеатру «Київ» пропонуєтся зануритись у найвідоміше оповідання Франца Кафки – «Перевтілення». Ви прокинетесь велетенською комахою у кімнаті, відтвореній у точній відповідності до оригіналу. Як і самому Ґреґору Замзі, вам спочатку доведеться навчитися рухати своїм новим тілом у віртуальному просторі, в той час як ззовні чути гучні вимоги сім’ї та начальника впустити їх до кімнати. Відтак з’являється можливість пізнати теми Кафки, передусім мотив відчуження, на дотик.

Розклад роботи зони віртуальної реальності:
20-21 жовтня 17:00 – 20:00, холл кінотеатру «Київ», 2 поверх
22 жовтня: 15:00 – 20:00, холл кінотеатру «Київ», 2 поверх

Офіційна інформація