23 вересня альманах «Мудаки. Арабески» виходить у кінопрокат

Mydaki.Arabeski

23 вересня 2010 року у столичному кінотеатрі «Київ», о 18:30 відбудеться всеукраїнська прем’єра повнометражного альманаху «Мудаки. Арабески», який виходить у кінопрокат.

Прокат фільму, що йому експертною комісією Міністерства культури і туризму України присвоєно дозвільний індекс «16», наразі розпочався у київських кінотеатрах «Київ» та «Жовтень».

Кінофільм «Мудаки. Арабески» є альманахом, що складається з 15 короткометражних стрічок (включно зі вступною новелою, створеною спеціально для альманаху), знятих молодими українськими кінематографістами в рамцях однойменного незалежного безбюджетного проекту.

Нагадаємо, що низка фільмів проекту брала участь у різних міжнародних кінофестивалях, а одинадцятихвилинна стрічка Мирослава Слабошпицького «Глухота» – у конкурсі  60-го Берлінського МКФ. Фільм Володимира Тихого «Та це ж гімно!» («По дорозі») удостоєний Спеціальної відзнаки журі на 5-му Фестивалі короткометражних фільмів FF600, що проходив 26–28 травня 2010 року у столиці Словенії Любляні. Також Спеціальної відзнаки журі на 5-му Батумському міжнародному фестивалі арт-гаузного кіна (BIAFF), що тривав від 12 до 19 вересня 2010 року, дебютна стрічка режисера Івана Тімшина «Тупик».

Проект «Мудаки. Арабески» є абсолютно небюджетним, має сатиричне спрямування й, за словами його надхненника, а також одного з режисерів та продюсерів Володимира Тихого, покликаний наголосити на соціально-культурному цинізмі, який охопив українське суспільство.

Після кінотеатрального прокату фільму «Мудаки. Арабески», що пройде в найбільших українських містах, планується випуск DVD, до якого увійдуть усі короткометражки проекту.

«Мудаки. Арабески», 23 вересня 2010 року