24 грудня у кінопрокат виходить фільм «Запалюючи зірки» з Елайджею Вудом

Zapaluuchi.Zirki

У четвер, 24 грудня 2015 року, на екрани кінотеатрів виходить картина «Запалюючи зірки» з фаворитом прекрасних глядачок – Елайджою Вудом. Актор, відомий за роллю Фродо Беггінса, зіграв у ретро-біографії ексцентричного поета.

«Запалюючи зірки» – стрічка за мотивами біографії валлійського поета, драматурга і письменника Ділана Томаса. Він уславився своїм складним характером і непростими стосунками з алкоголем. Томаса вважають одним із найзначніших авторів ХХ століття, чия творчість донині стає предметом аналізу й натхнення. Приміром, його вірш «Не йди покірливо в пітьму…» рефреном звучить в «Інтерстелларі» Крістофера Нолана. Фільм розповідає про дружбу Томаса із шанувальником, поетом Джоном Брінненном, який організував йому турне Америкою.

Головні ролі у картині виконали Елайджа Вуд і Селін Джонс. У ролях другого плану у фільмі з’являться Келлі Райлі («Справжній детектив», «Голгофа») та Ширлі Хендерсон («Гаррі Поттер і таємна кімната»).

Світову популярність Елайджі Вуду принесла роль Фродо Беггінса у касовій трилогії Пітера Джексона «Володар перснів» (2001–2003). Він зіграв в «оскароносному» фільмі «Вічне сяйво чистого розуму» Мішеля Гондрі та культовому трилері Френка Міллера і Роберта Родрігеса «Місто гріхів» (2015), номінованому на «Золоту пальмову гілку» Канн. У стрічці Льва Шрайбера «Все освітлено» Елайджа Вуд виконав головну роль – екранізація однойменного роману Джонатана Сафрана Фоера була відзначена на Венеційському кінофестивалі, а партнером Вуда по знімальному майданчику став засновник гурту Gogol Bordello Євген Гудзь.

«Запалюючи зірки» – дебютний повнометражний фільм британського режисера Ендрю Годдара, відомого завдяки роботі над епізодами серіалів «Абатство Даунтон», «Торчвуд» і «Доктор Хто». Світова прем’єра стрічки відбулася на міжнародному кінофестивалі в Единбурзі, українська – у рамках фестивалю «Нове британське кіно–2015».

«Запалюючи зірки» виходить у кінопрокат у цей четвер, 24 грудня.

«Артхаус Трафік», 21 грудня 2015 року