25 лютого у кінопрокат виходить трилер «У центрі уваги»

V.centri.yvagi

25 лютого 2016 року, напередодні церемонії вручення премії «Оскар» в український прокат виходить володар 6 номінацій, претендент на звання найкращого фільму, детективний трилер «У центрі уваги».

Кінопреса та букмекери називають історію протистояння журналістів The Boston Globe і католицької церкви «У центрі уваги», а також комедію Адама МакКея «Гра на пониження» найбільш імовірними лауреатами премії Американської кіноакадемії за кращий фільм року. Серед останніх перемог стрічки Тома МакКарті – премія Гільдії акторів за кращий акторський ансамбль, і дві нагороди за кращий оригінальний сценарій – від профільної Гільдії сценаристів та Британської кіноакадемії (BAFTA).

«У центрі уваги» зосереджений на скандалі навколо сексуальних домагань у католицькій церкві у Бостоні. Групі журналістів вдається довести, що деякі священики чіпляються до дітей, при цьому кардинал місцевої церкви не тільки знає про це, але і покриває злочинців.

Команду «Spotlight», яка займалася розслідуванням, зіграв ансамбль номінантів на премію «Оскар»: головні ролі у фільмі виконали Марк Руффало, Майкл Кітон, Стенлі Туччі і Рейчел МакАдамс.

«У центрі уваги» виходить на екрани українських кінотеатрів 25 лютого. Напередодні в столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться допрем’єрний показ: настрій вечора будуть створювати напої від спонсора показу ТМ Stella Artois.

Фільм побачать глядачі в Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Маріуполі, Одесі, Сумах та Харкові. «У центрі уваги» демонструється в українській озвучці. У столичному кінотеатрі «Жовтень» картину можна побачити на мові оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 24 лютого 2016 року