26 липня фільм «Спекотні літні ночі» виходить у кінопрокат

Spekotni.Nochi

26 липня 2018 року на екрани українських кінотеатрів виходять «Спекотні літні ночі» Елайджи Байнума – кримінальна романтична комедія із зіркою фільму «Назви мене своїм ім’ям» Тімоті Шаламе.

Це спекотне літо сором’язливий підліток Деніель запам’ятає надовго, адже він примудрився одночасно зв’язатися з наркоторговцями та закохатися у найкращу дівчину американського півострова Кейп-Код. Все б нічого, але красуня – сестра головного гангстера на цьому курорті.

На глядачів чекає ностальгія за 90-ми та епохою VHS – події розвиваються в 1991 році. Виробництвом і продюсуванням фільму займалася кінокомпанія A24, яка стояла за головними хітами незалежного кіно останніх років – «Місячним сяйвом», «Вбивством священного оленя», «Проектом “Флорида”» та «Леді Берд».

Головну роль у фільмі зіграв висхідна зірка фільмів «Назви мене своїм ім’ям» та «Леді Берд», наймолодший номінант на премію «Оскар» за найкращу чоловічу роль Тімоті Шаламе. Дівчину його мрії грає Майка Монро, акторка і професійна кайтсерфер, серед відомих акторських робіт якої трилер «Воно» Девіда Роберта Мітчелла та блокбастер «5-а хвиля».

Українська прем’єра стрічки з аншлагом пройшла у секції гала-прем’єр Одеського кінофестивалю.

«Спекотні літні ночі» виходять в український прокат 26 липня.

«Артхаус Трафік», 18 липня 2018 року