Презентовано український трейлер фільму «Чоловік, який вбив Дон Кіхота»

Don.Quichotte.Guilliam

Компанія «Артхаус Трафік» представила офіційний український трейлер трагікомічного фентезі «Чоловік, який вбив Дон Кіхота» Террі Гілліама.

Світова прем’єра фільму відбулася на закритті Каннського кінофестивалю. Робота над стрічкою тривала протягом дев’ятнадцяти років. Головну роль зіграв Адам Драйвер, відомий широкій аудиторії завдяки ролі Кайло Рена – головного антагоніста сьомого та восьмого епізодів «Зоряних війн». Також у фільмі зіграла Ольга Куриленко – французька акторка та модель українського походження.

Стрічка виходить у широкий український прокат 13 вересня 2018 року.

Чоловік, який вбив Дон Кіхота / The man who killed Don Quixote / Человек, который убил Дон Кихота
Трагікомічне фентезі
Іспанія, Бельгія, Португалія, Великобританія, 2018 / 132 хв.

Режисер: Террі Гілліам («12 мавп», «Монті Пайтон»)
У ролях: Адам Драйвер («Зоряні війни», «Патерсон»), Джонатан Прайс, Стеллан Скарсгард, Ольга Куриленко

Режисер Тобіас Граммет, страждаючи в Іспанії над черговим рекламним шедевром, у пошуках натхнення вирушає в село, де 10 років тому знімав свій дипломний фільм – про Дон Кіхота. І знаходить там виконавця головної ролі – божевільного старого шевця, котрий повірив, що він… і є справжній Лицар сумного образу! Старий прийняв Тобі за свого вірного зброєносця Санчо Пансу і силоміць потягнув у небезпечну подорож, де реальність трансформується в фантазію, а правди не відрізнити від вимислу…

Офіційна інформація