28 квітня французька комедія «Ні хвилини спокою» виходить у кінопрокат

Ni.Hvylyny.Spokoy

З 28 квітня 2016 року в українському прокаті стартує ексцентрична комедія по-французьки «Ні хвилини спокою» від Патріса Леконта. У головній ролі – перший комік Франції Крістіан Клав’є.

У дантиста Мішеля Лепру – вихідний. Він вирішує неспішно прогулятися блошиним ринком, радіючи життю. Розкопавши у розвалах раритетний вініловий диск, Мішель мчить додому, щоб терміново його послухати. Та увесь світ ніби змовився позбавити лікаря-меломана щастя. Дружина вимагає серйозної розмови «про нас». У коханці заговорила совість, і вона вирішує в усьому зізнатися дружині Мішеля. Роботяги-іммігранти влаштували у квартирі потоп. Дорослий син у боротьбі з буржуазними засадами привів на постій численну філіппінську сім’ю. У цьому бедламі Мішелеві потрібно знайти всього лише годину, аби послухати улюблену платівку…

Автором фільму виступив Патріс Леконт, знаменитий французький комедійний режисер, сценарист, актор і автор коміксів. Леконт відомий фільмами «Месьє Ір», «Дівчина на мосту» і «Глум», за яку, зокрема, був удостоєний двох премій «Сезар»: за найкращий фільм і найкращу режисуру. Завдяки Леконту Жерар Жюньо, Мішель Блан, Шарль Берлін і Даніель Отей були номіновані на «Сезара» за найкращі чоловічі ролі. Серед жінок за найкращі жіночі ролі були номіновані Жюльєт Бінош і Ванесса Параді.

У новому фільмі Леконта ролі виконали відомий французький комік Крістіан Клав’є («Божевільне весілля», «Прибульці») і «занадто гарна для тебе» Кароль Буке. Також на екрані з’являється Россі де Пальма, одна з улюблених актрис Педро Альмодовара.

«Ні хвилини спокою» вийде на екрани українських кінотеатрів 28 квітня. Картину побачать глядачі у Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Львові, Маріуполі, Одесі, Харкові та Чернігові. «Ні хвилини спокою» демонструється в українській озвучці. У столичному кінотеатрі «Жовтень» фільм можна побачити мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 25 квітня 2016 року