Скоєно напад на офіс каналу «Україна» через серіал «Не зарікайся»

Kinoreel

22 квітня 2016 року телеканал «Україна» заявив про напад на офіс і звернувся до правоохоронних органів із проханням розслідувати факт загрози життю і професійній діяльності журналістів каналу.

Цього дня група з 15 невідомих осіб здійснила хуліганський напад на офіс телеканалу в Києві, розливши там червону рідину і залишивши листівку із написом «Проллється кров!».

Як повідомили «Детектору медіа» джерела на каналі, фізично ніхто в офісі телеканалу «Україна» не постраждав.

«Ми також звертаємося до Президента України як гаранта Конституції, прав і свобод громадян з проханням взяти розслідування цього інциденту під особистий контроль!» – заявив канал у зверненні, опублікованому у Facebook.

Один із хуліганів-учасників інциденту, який назвав себе «активістом фронту боротьби проти окупації», написав у Facebook, що акцію проведено на знак протесту проти трансляції серіалу «Не зарікайся».

«Щойно активістами фронту боротьби проти окупації українського ефіру була залита кров’ю приймальня телеканалу «Україна» на знак протесту проти трансляції серіалу «Не зарекайся», охорона телеканалу намагалася напасти на активістів, але невдало (жоден охоронець не постраждав)», – написав він і опублікував фото.

За фактом хуліганських дій, вчинених в столичному офісі телеканалу «Україна», поліція Києва розпочала кримінальне провадження, повідомив Відділ комунікації Головного управління Національної поліції у місті Києві.

«Попередньо встановлено, що група молодиків зайшла у приміщення, вилила в холі речовину червоного кольору та розкидала листівки. Після цього вони залишили приміщення», – повідомила поліція.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Святошинського управління столичної поліції. Правоохоронці опитали свідків та очевидців, вивчили записи з камер відеонагляду.

Кримінальне провадження було розпочато за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Такі дії караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

За інформацією «Детектора медіа»