28 липня у кінопрокат виходить фешн-горор «Неоновий демон»

Neonoviy.Demon

28 липня 2016 року на екрани українських кінотеатрів виходить фешн-горор «Неоновий демон» від лауреата Каннського кінофестивалю Ніколаса Віндінга Рефна. У картині зіграли Ель Феннінг та Кіану Рівз.

«Неоновий демон» представляє світ за лаштунками моди – привабливий і моторошний. За сюжетом, модель-початківець Джессі переїжджає до Лос-Анджелеса, де одразу має успіх у фотографів та модельєрів, а тому потрапляє у поле зору групи одержимих красою дівчат, готових піти на все, аби відібрати її молодість і життєві сили.

За словами режисера, йому давно хотілося зняти фільм про красу: «Ціна краси ніколи не впаде. Ми розвиваємося, живемо довше, та наша одержимість красою не минає, а стає дедалі більш нав’язливою. І одержимість ця може призвести до геть незвичайної форми безумства».

Головну роль у фільмі виконала Ель Феннінг, знайома українським глядачам за своїми ролями у фільмах «Малефісента» і «Трамбо». «Неоновий демон» продовжує її стосункі з авторським кіно. «Мені здається, Ель Феннінг поєднує риси відатніх зірок німого кінематографа й найкращих актрис сучасності. Вона має прекрасну здатність перевтілюватися. Камера дуже її любить», – прокоментував свою співпрацю з актрисою Віндінг Рефн. Екранну компанію Феннінг складають Кіану Рівз, Джина Мелоун («Голодні ігри»), Крістіна Гендрікс («Божевільні») та супермодель Еббі Лі.

Прем’єра «Неонового демона» відбулася на Каннському кінофестивалі, де стрічка була представлена в основному конкурсі і претендувала на «Золоту пальмову гілку». Для Ніколаса Віндінга Рефна це вже третій візит до Канн – 2011 року його кримінальна драма «Драйв» отримала приз за режисуру.

«Неоновий демон» став одним з найбільш обговорюваних фільмів огляду і удостоїся порівняння з найкращими стрічками Девіда Лінча. Українська прем’єра відбулася у секції Гала-прем’єр 7-го Одеського міжнародного кінофестивалю, де фільм зібрав аншлаг.

«Неоновий демон» виходить на екрани у серії допрем’єрних показів 28 липня, а у широкому всеукраїнському прокаті з’явиться з 4 серпня.

Напередодні у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться допрем’єрний показ – неординарним вечір із «Неоновим демоном» зроблять коктейлі від спонсора заходу ТМ Finlandia.

Картину побачать глядачі у Києві, Дніпропетровську, Львові, Луцьку, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Сумах та Харкові. Покази відбуваються як в українській озвучці, так і в оригіналі з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 22 липня 2016 року