29 грудня в український кінопрокат виходить фільм «Одіссея» про Жака-Іва Кусто

Odissea

29 грудня 2016 року в український прокат виходить «Одіссея» – пригодницький байопік легендарного Жака-Іва Кусто. За головні ролі у картині Ламбер Вільсон та Одрі Тоту були номіновані на премію «Кришталевий глобус».

Фільм зосереджено на особистій історії французького винахідника, мандрівника та еко-активіста – в «Одіссеї» глядачі побачать його як звичайну людину із незвичайною долею.

Роль капітана Кусто виконав Ламбер Вільсон, його дружину, музу і компаньйонку у подорожах зіграла Одрі Тоту. Також у фільмі з’являється затребуваний французький актор П’єр Ніне, який втілює на екрані сина Кусто, Філіпа, постійного супутника капітана і оператора експедицій.

За словами творців фільму, «Одіссея» – це перша художня картина, зйомки якої відбулися в Антарктиці. Знімальна група пройшла той же шлях, що й Кусто на «Каліпсо» 40 років тому. Фільм став одним з наймасштабніших проектів у французькому пригодницькому кіно.

«Одіссея» виходить на екрани 29 грудня. Прем’єрний показ фільму відбудеться у столичному кінотеатрі «Оскар» 26 грудня – неординарним вечір із «Одіссеєю» зроблять коктейлі від спонсора заходу ТМ Finlandia.

Картину побачать глядачі у Києві, Вінниці, Запоріжжі, Дніпрі, Луцьку, Львові, Маріуполі, Одесі, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові та Чернівцях. Фільм демонструється як в українській озвучці, так і мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 23 грудня 2016 року