Найкращі арт-фільми 2016 року від компанії «Артхаус Трафік» покажуть у «Жовтні»

Art.Filmy.Roky.2016

З 29 грудня про 12 січня 2017 року у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбувається справжнє свято для кіноманів. У рамках проекту «Найкращі арт-фільми року» глядачі можуть іще раз оцінити найгучніші релізи 2016-го, які випускала у прокат компанія «Артхаус Трафік». До програми увійшли призери Берлінського та Каннського кінофестивалів, володар премії «Оскар» за найкращий фільм та глядацькі хіти.

Добірка містить цьогорічні фільми, що стали подією для глядачів усього світу. Серед них – лауреат премії «Оскар», детективний трилер Тома МакКарті «У центрі уваги», присвячений скандальному розслідуванню газети The Boston Globe. Глядачі мають змогу знову побачити на великому екрані переможців головних європейських кінофестивалів: документальну стрічку «Море у вогні» Джанфранко Розі, що отримала «Золотого ведмедя» Берлінале, і соціальну драму «Я, Деніел Блейк», відзначену «Золотою пальмовою гілкою» у Канні.

Інший документальний хіт програми – картина «Українські шерифи», яку було висунуто від України на здобуття премії «Оскар» за найкращий іноземний фільм.

Не обійшлося і без французького кіно – нової роботи Франсуа Озона «Франц» і драми канадського режисера Ксав’є Долана «Це всього лиш кінець світу», яка зібрала на екрані головних французьких зірок сучасності.

Серед «Найкращих фільмів року» – хіти прокату «Неоновий демон» Ніколаса Віндінга Рефна, «Капітан Фантастік» із Вігго Мортенсеном і «Керол» із Кейт Бланшетт.

Добірку найкращих арт-фільмів року на великому екрані можна побачити ексклюзивно у київському кінотеатрі «Жовтень» вже з 29 грудня. Покази відбуваються в українській озвучці.

«Артхаус Трафік», 16 грудня 2016 року