29 червня комедія «Як навіжені» виходить у кінопрокат

Yak.Navizheni

29 червня 2017 року на екрани українських кінотеатрів виходить італійська комедія Паоло Вірдзі «Як навіжені».

Донателла і Беатрис мешкають у психіатричному закладі в Тоскані. У них різні життєві історії, але шанс на втечу зводить їх разом у пригоді, яка назавжди змінить їхні життя й допоможе усвідомити красу недосконалості.

Головні ролі виконали актриси Валерія Бруні-Тедескі («Моя краля», «Хороший рік») та Мікаела Рамазотті, дружина режисера. Зйомки відбувалися у мальовничих куточках Тоскани – Ліворно, Віареджо та на спа-курорті Монтекатіні-Терме.

Режисер фільму Паоло Вірдзі – багаторазовий володар національних премій «Срібна стрічка» і «Давид ді Донателло». Його передостання робота, «Ціна людини», у 2015 році відкривала Одеський міжнародний кінофестиваль.

Комедія «Як навіжені» удостоїлася 5 премій «Давид ді Донателло», яку вручає Італійська кіноакадемія: за найкращі фільм, режисуру, сценарій, продюсера та жіночу роль. Також картина отримала 5 нагород «Срібна стрічка», які присуджує Італійський національний синдикат кінокритиків.

Міжнародна прем’єра фільму відбулася у рамках програми «Двотижневик режисерів» Каннського кінофестивалю. В Україні комедія відкривала щорічний фестиваль «Тиждень італійського кіно».

Стрічка «Як навіжені» виходить у прокат 29 червня. Фільм побачать глядачі у Києві, Вінниці, Запоріжжі, Львові, Маріуполі, Одесі, Сумах, Стрию та Харкові.

«Артхаус Трафік», 27 червня 2017 року