Фільм-переможець 70-го Каннського кінофестивалю буде показано на ОМКФ

Kvadrat

Українська прем’єра фільму Рубена Естлунда «Квадрат», який отримав «Золоту пальмову гілку» в Каннах, відбудеться в рамках 8-го Одеського кінофестивалю. В український прокат фільм виходить 14 вересня 2017 року.

Головний герой, Крістіан, працює куратором музею сучасного мистецтва. Напередодні важливої виставки у нього крадуть телефон і гаманець. Вистеживши апарат через додаток, Крістіан разом із колегою вирушає на своїй модній Теслі вершити справедливість у бідний район Стокгольма. Він кидає до поштових скриньок надруковане попередження «Я знаю, що ти вкрав мій телефон і гаманець» і називає місце, куди потрібно повернути речі. Він не розраховує на успіх, але також не розраховує й на інші події, що чекають попереду. «Цей фільм – про конфлікт між нашим інтелектом та нашими інстинктами», – стверджує автор.

Рубен Естлунд – шведський режисер і сценарист. Його стрічка «Форс-мажор» отримала приз журі у програмі «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю, а також була номінована на премію Європейської кіноакадемії за найкращий фільм та найкращу режисуру. Картина «Випадок у банку» здобула «Золотого Ведмедя» за найкращий короткометражний фільм на Берлінському кінофестивалі та Гран-прі кінофестивалю у Тампере.

Головні ролі у фільмі «Квадрат» виконали данський актор Клас Банг, володарка премії «Золотий глобус» і зірка серіалу «Розповідь Служниці» Елізабет Мосс, а також Домінік Вест, відомий глядачам за серіалами «Дроти» і «Коханці».

«Артхаус Трафік», 29 червня 2017 року