5 листопада у кінопрокат виходить мелодрама «Фенікс» Крістіана Петцольда

Fenix

5 листопада 2015 року на екрани українських кінотеатрів виходить психологічна мелодрама «Фенікс» від німецького режисера Крістіана Петцольда.

Неллі – жертва Голокосту, якій вдалося вижити у концтаборі. Після закінчення війни вона змушена зробити пластичну операцію, щоб урятувати обличчя. Чоловік, вважаючи Неллі загиблою, не впізнає її при зустрічі і пропонує незнайомці угоду, яка повинна забезпечити його спадщиною. Головну роль у картині виконала муза режисера, володарка «Срібного ведмедя» Берлінського кінофестивалю Ніна Хосс.

Режисер фільму – лідер Берлінської школи німецького кінематографа Крістіан Петцольд, неодноразовий номінант і лауреат «Золотого ведмедя» за режисуру («Барбара», 2012). Стрічку «Фенікс» Петцольд зняв за сценарієм свого друга і вчителя, відомого німецького документаліста Харуна Фарокі.

На міжнародному кінофестивалі у Сан-Себастьяні «Фенікс» був відзначений призом Міжнародної федерації кінопреси (ФІПРЕССІ).

Українська прем’єра картини відбулася у рамках 21-го фестивалю «Нове німецьке кіно».

Драма про любов, надію і зраду, «Фенікс» виходить в український прокат у четвер, 5 листопада. Картину побачать глядачі у Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові.

«Артхаус Трафік», 28 жовтня 2015 року