6 листопада – прес-конференція та прем’єра фільму «Одесити на Донбасі»

Dergkino

6 листопада 2017 року, о 15.00 в кінотеатрі «Планета кіно» відбудеться прес-конференція, присвячена прем’єрі документального фільму «Одесити на Донбасі», створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Спікери:

  • Пилип Іллєнко – голова Державного агентства України з питань кіно;
  • Сергій Неретін – перший заступник голови Державного агентства України з питань кіно;
  • Олександр Авшаров – режисер фільму;
  • Олександр Дріз –  генеральний продюсер фільму;
  • Тарас Ткаченко –  художній керівник фільму.

Прокат документальної стрічки стартує в день прем’єри, що відбудеться 8 листопада 2017 року в Одесі (кінотеатр «Планета кіно»). Потім картину покажуть у Києві, Львові, Харкові та Сумах.

«Одесити на Донбасі» – повнометражний документальний фільм, створений Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Держкіно.

Головні герої фільму – одесити, які брали участь у бойових діях в зоні АТО: Дмитро Олегович, Євген Титаренко, Роман Колдомасов, Євген Лата, Андрій Скороход, Віктор Погодін, Дмитро Васильєв. Всі вони дуже різні, й причини поїхати на фронт у кожного свої. У кожного своя «військова історія»: хтось отримав тяжкі моральні та фізичні травми, а комусь навіть вдалося знайти в пережитих труднощах додаткову мотивацію для життя та творчості. Хтось готовий повернутися в зону АТО і продовжувати боротьбу, а комусь ніколи більше не побачити рідне місто. Деякі герої, які повернулися до мирного життя, зрозуміли, що війна для них, як і для країни, ще не закінчена. Тому що «свої» іноді можуть бути не менш жорстокими, ніж «чужі».

Зйомки фільму проходили в Києві, Дніпрі, Одесі, а також на передовій в зоні АТО.

Сценаристами фільму є Олександр Лірчук, Юлія Коршунова. Операторами – Максим Савченко, Антон Борисюк. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».

Адреса: кінотеатр «Планета кіно» (ТРЦ «БЛОКБАСТЕР»), м. Київ, проспект С. Бандери, 34В.

Офіційна інформація