Автори сімейного фентезі «Поліна» представили Держкіно готову стрічку

Dergkino

Державне агентство України з питань кіно переглянуло повнометражний художній фільм «Поліна», виробництво якого було завершено.

Спільне виробництво картини здійснили Україна (компанія «Кінороб» за підтримки Держкіно), Бельгія та Франція (компанія «WILD TRIBE FILMS»).

Режисером та співавтором сценарію є француз Ерік Оліас Барко. Серед співавторів також бельгійці Анушка Валевік і Жонатан Ньоманн. Продюсери – Оліас Барко, Денис Іванов та Єгор Олесов.

Фільм розповідає про 11-річну дівчинку, яка нічого не знає про своє минуле і долі батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в її день народження, щоб отримати таємничий спадок – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в чарівну подорож на пошуки правди про свою сім’ю.

У фільмі знялися відомі французькі актори Жан Рено, Віржіні Ледуайен та Едуард Бер, український силач Василь Вірастюк та білоруська актриса Яна Новікова («Плем’я»). Головну роль виконала українка Поліна Печененко.

Композитором фільму є Дмитро Шуров, оператором – триразовий лауреат премії «Сезар» француз Т’єррі Арбоґаст.

Проект фільму «Поліна» став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Виробництво стрічки здійснила студія «Кінороб» за підтримки Держкіно України, яке виділило на створення фільму 10 млн. 800 тис. грн., що становить  20% від кошторисної вартості виробництва.

Зйомки «Поліни» проходили в Києві на кіностудії Film.ua, яка стала не просто знімальним майданчиком, а й повноцінним персонажем історії.

Фільм знятий українською, англійською та французькою мовами, і повністю дубльований українською.

В український прокат «Поліна» вийде вже наступного року.

Офіційна інформація