«Анімаград» і Glowberry запускають спільний анімаційний серіал

FilmUA

Восени вийде пілотна серія анімаційного серіалу «Мама поспішає додому», виробництвом якого займаються креативний продакшн мультимедійного дитячого контенту Glowberry та студія «Анімаград», інформує «Детектор медіа».

Обидва продакшни входять до складу Film.ua Group.

Серіал буде зроблений у технології 2D-анімації, перший сезон матиме 26 п’ятихвилинних серій.

Пілотна серія вийде восени 2016 року, а взимку 2018 року планується завершити виробництво повного першого сезону.

В основі серіалу – дитяча книга бренду Glowberry «Мама поспішає додому», яка вийшла українською мовою у 2010 році, а також два рази була перевидана за ліцензією «Студією Артемія Лебедєва» в Росії.

Анімаційний серіал розповість про наповнену пригодами подорож мами з офісу додому до сина Олексія.

«Мама поспішає додому» – це перший спільний проект студії «Анімаград» і продакшну Glowberry, який нещодавно приєднався до Film.ua Group.

«Для нас партнерство з Film.ua Group – дуже важливий крок, і ми сподіваємося, що “Мама поспішає додому” стане лише першим анімаційним продуктом у лінійці дитячого контенту Glowberry», – коментує новий проект креативний продюсер Glowberry Ольга Черепанова.

Glowberry – продакшн мультимедійного дитячого контенту. 14 червня 2016 року група компаній Film.ua Group оголосила про входження Glowberry до складу групи.

Студія «Анімаград», заснована у 2012 році, також входить до складу Film.ua Group. Її портфоліо включає низку проектів у технологіях 2D і 3D анімації. Нині компанія розробляє і виробляє лінійку повнометражної 3D-анімації («Руслан і Людмила», «Мавка: лісова пісня») і навчальні анімаційні серіали для дітей («Клуб всезнайок»).

«Детектор медіа», 14 червня 2016 року