Компанія «Артхаус Трафік» відсвяткувала 15-річчя

15.rokiv.A.H

18 грудня 2018 року у кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ Gulliver компанія «Артхаус Трафік» зібрала друзів на святкування 15-річчя та прем’єру нової стрічки Паоло Соррентіно – «Сільвіо та інші». В основі сюжету фільму – історія італійського політика і медіамагната Сільвіо Берлусконі, який чотири рази займав пост прем’єр-міністра Італії.

Фільм отримав премії «Срібна стрічка» Італійської національної асоціації кіножурналістів за найкращу жіночу роль, сценарій, жіночу та чоловічу ролі другого плану. У головній ролі – зірка італійського кінематографа Тоні Сервілло, який за роль у фільмі Соррентіно «Велика краса» отримав премію Європейської кіноакадемії. В український прокат стрічка виходить 3 січня 2019 року.

Привітати команду прийшли – Юлія Синькевич, Ольга Шурова, Катя Тейлор, Андрій Алферов, Слава Соломка, Влад Фісун, Іван Козленко, Катя Молчанова, Руслана Хазіпова, Марися Нікітюк, Юрій Ковальов, Денис Козловський, Олексій Дівєєв-Церковний та інші друзі компанії.

Особливою подією став музичний виступ генерального директора «Артхаус Трафік» Дениса Іванова та генеральної продюсерки Одеського кінофестивалю Юлії Сінькевич.

Офіційна інформація