B&H Film Distribution підтримає реставрацію «Будинку зі зміями та каштанами»

BHFilm

У четвер, 26 жовтня 2017 року, о 13:00 у приміщенні «Будинку зі зміями та каштанами»,  розташованого за адресою вулиця Велика Житомирська, 32 у Києві,  відбудеться прес-конференція компанії B&H film distribution.

На заході буде повідомлено громадськості про рішення компанії виступити меценатом та інвестором проекту реставрації пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення  (охоронний номер316-Кв) – «Будинок зі зміями та каштанами».

Запрошуємо до участі представників ЗМІ,  урбаністів, мистецтвознавців, міських активістів та всіх зацікавлених осіб.

Попередня акредитація – за посиланням>>>

Реставрація відомої київської  пам’ятки архітектури, яка є предметом підвищеної уваги громадськості, стане внеском компанії у збереження культурної спадщини міста. Будівля, що довгі роки стояла пусткою і перебуває у критичному стані, знову посяде гідне місце у міському просторі. Досвід залучення приватних інвестицій є стандартною практикою у світі, і Україна не є винятком. Компанія  відкрита до діалогу з Міністерством культури, Управлінням охорони культурної спадщини, міською адміністрацією і спільнотою Києва на всіх етапах реалізації проекту реставрації.

У рамках прес-конференції буде презентовано передпроектні ескізи, частину попередніх комплексних наукових досліджень, отриманих проектною групою, а також відбудеться прес-тур локацією з куратором проекту.

Учасники прес-заходу:

  • Богдан Батрух, генеральний директор компанії B&H film distribution;
  • Тамара Мазур, заступник міністра культури України;
  • Вероніка Лисенкова, головний архітектор проекту, куратор проекту реставрації;
  • представники Управління охорони культурної спадщини;
  • представники громадських організацій

Місце проведення: «Будинок зі зміями та каштанами»,  вулиця Велика Житомирська, 32.

Час проведення:  26 жовтня 2017 року, 13:00.

Довідка: 

Про «Будинок зі зміями та каштанами»

Будинок побудований на початку XX століття у стилі модерн. Має статус пам’ятника архітектури та містобудування місцевого значення. Свою народну назву «Будинок зі зміями та каштанами» отримав  завдяки скульптурній композиції з плазунами, які прикрашають еркер на фасаді та численним фризам з каштановим листям. Будівлю було зведено в 1910–1911 роках як прибутковий будинок Чоколової. Автором проекту вважається архітектор Ігнатій Ледоховський. Початково будинок був триповерховим, четвертий поверх було надбудовано за радянських часів.

ПРО B&H film distribution

Компанія B&H film distribution – українська кінодистриб’юторська компанія, заснована у 1998 році. Компанія має багаторічний досвід співпраці з голлівудськими студіями Sony, Disney, Paramount та Universal. Генеральний директор компанії B&H film distribution Богдан Батрух – кіноексперт, продюсер, меценат.

Офіційна інформація