Совенятко Чарлі на фестивалі «Дитятко» у Харкові

Sovena.Charli

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» представляє спеціальну програму «Зніми, як Мельєс» на Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко», який відбудеться в Харкові з 23 по 26 вересня 2015 року.

Поза конкурсом покажуть добірку фільмів легендарного режисера Жоржа Мельєса і сучасні римейки його стрічок, створені юними учасниками конкурсу «Зніми, як Мельєс».

Жорж Мельєс – піонер кінематографа, винахідник перших в історії кіно спецефектів. Неймовірні фокуси і таємничі зникнення, майстерні трюки й захоплюючі ілюзії – програма представляє колекцію фільмів, яку власноруч склали прямі нащадки знаменитого режисера, правнучка і праправнук. Вони спеціально підібрали фільми для юних глядачів і самі оцифрували їх із плівки. Разом зі стрічками, створеними понад століття тому, в програму входять сучасні римейки, зняті навесні цього року українськими дітьми – учасниками конкурсу «Зніми, як Мельєс», котрий відбувся в рамках Чілдрен кінофесту. Головною умовою для юних учасників було використання прийому прихованого монтажу. На фестивалі «Дитятко» будуть показані десять фільмів-фіналістів конкурсу.

Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» заснований у Харкові 2009 року. Мета фестивалю – розвиток дитячого телебачення, підвищення професійного рівня телебачення, орієнтованого на дитячу цільову аудиторію, а також підтримка дитячих творчих студій.

«Чілдрен Кінофест» – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей і підлітків, який представляє як найновіші європейські стрічки, так і світову кінокласику. 2016 року фестиваль триватиме з 26 травня по 4 червня у понад десяти містах України.

«Артхаус Трафік», 1 вересня 2015 року