«Чілдрен Кінофест» представляє дитячу програму на Одеському кінофестивалі

Children.Kinofest.2016

7-ий Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує програму «ОМКФ – дітям: разом із “Чілдрен Кінофестом”», до якої увійшли фільми зі Швеції, Франції, Норвегії, Великої Британії та України.

У секції буде показано картину «Операція “Арктика”» Ґрете Бое-Вола про пригоди трьох друзів у Арктиці, їхні зустрічі з ведмедями та виживання без дорослих. Також юні глядачі зможуть побачити фільм «Ми – найкращі!» Лукаса Мудіссона, що розповідає про трьох дівчат, які у 80-ті роки створюють панк-рок групу, не маючи ані інструментів, ані підтримки. Фільм буде показано за підтримки посольства Швеції в Україні.

До дитячої програми увійшов також фільм-відкриття «Чілдрен Кінофесту» – анімаційний «Хлопчик-фантом» від номінантів на «Оскар» Жан-Лупа Фелісіолі та Алена Ганьоля. Це історія 11-річного супергероя Лео, який вміє літати крізь стіни і ставати невидимим, і разом із другом рятує Нью-Йорк від руйнування.

Цього року на ОМКФ покажуть ретроспективу анімаційної студії Aardman, що понад 40 років дивує світ. У ретроспективі глядачі побачать 7 найкращих анімаційних фільмів студії з усіма улюбленими персонажами Воллесом та Громітом, Баранчиком Шоном та Морфом.

Вхід на усі покази у рамках спеціальної програми – безкоштовний.

Цьогорічний Фестиваль мистецтва та кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувався у 18 містах України й зібрав понад 30 тисяч глядачів. У 2017 році «Чілдрен Кінофест» триватиме з 25 травня по 4 червня.

«Артхаус Трафік», 30 червня 2016 року