Держкіно про підтримку 7-го Одеського МКФ

OMKF

14 червня 2016 року відбулася перша прес-конференція 7-го Одеського МКФ, який цьогоріч триватиме з 15 по 23 липня. Під час прес-конференції була оголошена конкурсна програма, інформує Держкіно.

До Міжнародної конкурсної програми увійшли 12 кінокартин, більшу частину яких зрежисували жінки. Українська стрічка Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці», знята за підтримки Держкіно України, змагатиметься за приз одразу в двох, головній та національній, програмах.

Головний приз кінофестивалю «Золотий Дюк» буде вручений за результатами глядацького голосування.

У національному конкурсі повнометражних фільмів візьмуть участь: «Моя бабуся Фані Каплан» Олени Дем’яненко (стрічку знято за підтримки Держкіно України), «Блакитна сукня» Ігоря Мінаєва, «Холодний Яр» Аліни Горлової, «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка та «Varta 1, Львів, Україна» Юрія Грицини.

У короткометражній категорії будуть представлені 20 українських картин.

У прес-конференції Одеського МКФ взяв участь голова Держкіно України Пилип Іллєнко.

«Цьогоріч Держкіно буде підтримувати Одеський кінофестиваль більш суттєво, ніж в попередні роки. І не лише тому, що в оголошеній програмі Фестивалю, як в національному, так і в головному конкурсах, є стрічки, створені за державної підтримки. Ще більш важливо, що ОМКФ перетворився на чи не найбільшу індустріальну кіноподію у всій Східній Європі. Тож сподіваюся, співпраця з Одеським кінофестивалем традиційно не буде обмежуватися самим фестивалем, ми будемо підтримувати й інші індустріальні ініціативи організаторів», – заявив Пилип Іллєнко.

Держкіно, 15 червня 2016 року