Держкіно про підтримку кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 19»

Відкрита ніч

15 червня 2016 року відбулася прес-конференція кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 19», на якій було оголошено повну програму фестивалю і перелік його офіційних майданчиків по Україні та за кордоном, інформує Держкіно.

Участь у прес-конференції взяли:

  • Михайло Іллєнко, президент і арт-директор фестивалю;
  • Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно;
  • Луція Ржегоржікова, директор Чеського центру в Києві.

Президент фестивалю Михайло Іллєнко зазначив: «Ми – фестиваль національного українського кіно. Ми не змагаємося з іноземними фільмами, а зосереджуємося на власному доробку. Тому збільшення майданчиків «Відкритої ночі» у зоні проведення АТО є надзвичайно важливим, адже у цей нелегкий час фестиваль знайомить українців зі своїм національним кіно».

Своєю чергою, голова Держкіно Пилип Іллєнко наголосив: «Підтримати фестиваль «Відкрита ніч» було справою честі. Це фінансова підтримка заходу, спрямованого на просування українського кіно до глядача і відкриття нових імен в українському кінематографі». 

У 2016 році кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 19» відбудеться 25 та 26 червня. Як і в попередні роки, основним майданчиком стане Арт-причал у Києві, а паралельні покази і трансляції кінопоказів пройдуть на 52-х майданчиках, з них 6 – закордонні. Покази програми одночасно пройдуть у 46 містах України, серед яких 13 – в зоні АТО.

Держкіно, 15 червня 2016 року